Voucher na půjčení Trike víkendové dny mimo sezónu - SOBOTA a NEDĚLE - 2 DNY

Zápůjčka motorové tříkolky Trike Rewaco HS1/B2 na 2 dny (SOBOTA A NEDĚLE). Zápůjčka probíhá vždy v 8.00 hodin v sobotu a vrácení vozidla v 19.00 hodin v neděli. Jedná se o dvoudenní zápůjčku celkem na 35 hodin. Mimo sezónou se rozumí využití voucheru v období dubna, května a října.

VOUCHER LZE ZAKOUPIT S TERMÍNEM, ČI BEZ TERMÍNU, DÁRKOVÝ VOUCHER VYROBÍME NA PŘÁNÍ, VČETNĚ VAŠEHO TEXTU

Platnost voucheru bez termínu je 1 kalendářní rok od zakoupení 

Pro převzetí vozidla potřebujete

Platný občanský průkaz (případně cestovní pas)

Řidičský průkaz skupiny B

Věk nad 21 let

Vratnou jistinu (kauci) ve výši 10.000 Kč v hotovosti - kauci nelze platit kartou ani převodem z důvodů vrácení kauce při vratce vozidla. Kauce kryje škody na vozidle při poškození, či dopravní nehodě.

Jak probíhá převzetí

V den zápůjčky v 8.00 (v případě požadavku na jiného času nás prosím kontaktujte) Vám motorové vozidlo předá náš pracovník, který Vám vozidlo představí, vysvětlí řazení a ovládání vozidla. Na přání s Vámi může provést zkušební jízdu s naší tříkolkou Rewaco.

Podepíšete s námi smlouvu o zápůjčce motorového vozidla a předávací protokol ve kterém jsou uvedeny případné vady na vozidle. Náš pracovník Vám společně s těmito dokumenty předá klíče, osvědčení o registraci a zelenou kartu. Předáte našemu pracovníku vratnou kauci a můžete vyrazit na Vámi oblíbená místa.

Pojištění vozidla

Vozidlo má sjednáno povinné ručení

Vozidlo má sjednáno havarijní pojištění včetně vandalismu, odcizení, či střetu se zvěří a taktéž asistenční službu. Případná spoluúčast na škodách na vozidle je 10%, minimálně však 10.000 Kč

Co dělat při nehodě, či poruše na vozidle

V případě dopravní nehody nás prosím vždy kontaktujte na NON STOP lince +420 725 784 277 a my Vám sdělíme další postup dle okolností.

Doplňkové služby

K Trike Rewaco si od nás můžete půjčit

Stylové helmy ve všech velikostech

Motorkářské kukly

Motorkářské rukavice

Vše najdete v sekci DOPLŇKY

6 000,00 Kč

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO K ŘÍZENÍ TŘÍKOLKY ZDE

A TEĎ UŽ SI JEN UŽÍVEJTE VÍTR VE VLASECH - VIDEO ZDE

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!